O nas

Alejo.pl powstało z myślą o dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań dla przedsiębiorstw działających już na rynku oraz tych, które wkrótce na nim się pojawią.  W swojej ofercie posiadamy pełen zakres urządzeń potrzebnych do sprawnego prowadzenia zarówno małych jednoosobowych działalności jak i dużych firm zatrudniających setki pracowników.

Dostarczamy m.in. oprogramowanie, serwery, urządzenia NAS, laptopy, komputery stacjonarne (zarówno seryjne, jak i przygotowane pod profil klienta), urządzenia wielofunkcyjne, plotery.

Prowadzimy montaże tzw. ścian LED (reklamy audio-wizualne w sklepach, biurach), montaże ekranów reklamowych, systemów audio, sieci.

Pomagamy wdrożyć zakupiony sprzęt oraz przygotować do eksploatacji tak, aby służył jak najdłużej i bezawaryjnie.

Działamy m.in na terenie Polski, Czech, Niemiec, Austrii, Szwajcarii.

Alejo.pl to również serwis komputerowy działający pod szyldem LaptopControl.pl Gwarantujemy wysoką jakość usług oraz pełen zakres działań serwisowych związanych z naprawą komputerów przenośnych oraz stacjonarnych.

Posiadamy szeroką wiedzę z zakresu nowoczesnych technologii, zarówno w kwestii oprogramowania, jak i sprzętu. Nasz serwis komputerowy LaptopControl.pl to przede wszystkim szybkie diagnozy oraz dostęp do części większości marek laptopów występujących na rynku europejskim.

Serwis ma świetną lokalizację w centrum Warszawy, zobacz jak do nas trafić.

OBSŁUGA INFORMATYCZNA SPRZEDAŻ LAPTOPÓW, KOMPUTERÓW STACJONARNYCH ORAZ CZĘŚCI i AKCESORIÓW